SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

THY, Paris Olimpiyatları’na Giden Filenin Sultanları’na Uçakta Sürpriz Kutlama Yaptı

Türk Hava Yolları (THY), 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı sürpriz bir kutlama ile karşıladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada, Japonya’dan Türkiye’ye dönen tüm ekibin Business Class’ta seyahat ettiği belirtildi. Uçuş sırasında, Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar’a THY Japonya Müdürü Ahmet Tuğcu tarafından tebrik çiçeği takdim edildi.

Uçuş esnasında “Filenin Sultanları” için sürpriz bir anons da yapıldı. Anonsta “Değerli yolcularımız, şu an uçağımızda Avrupa Şampiyonu olarak bizlere bu büyük gururu yaşatan A Milli Kadın Voleybol Takımı’mız da bulunuyor. Japonya’dan 2024 Paris Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanarak ayrılan Filenin Sultanları’na bu başarı için Türk Hava Yolları ailesi adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Milli Bayrak Taşıyıcı olarak Avrupa Şampiyonu sultanlarımızı, Paris’e ve daha büyük başarılara taşımayı heyecanla bekliyor, hepinize iyi uçuşlar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat da “Cumhuriyetin 100. yılında ülkemize iki şampiyonluk yaşatan ve bu hafta sonu olimpiyat vizesi alan Filenin Sultanları’nı bu önemli başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu olarak bayrağımızı dünyanın birçok önemli noktasında dalgalandıran millilerimizle gurur duyuyoruz. Uzun yıllardır Türk sporunun en önemli destekçilerinden olarak yine voleybolcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

İLGİLİ HABER Tekirdağ-İstanbul Kara Yolunda Bayram Tatilinden Dönüş Yoğunluğu Yaşanıyor
Türk Hava Yolları (THY), 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı sürpriz bir kutlama ile karşıladı.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından Japonya’dan THY seferiyle yurda dönen takıma uçak içinde yapılan sürpriz kutlamanın görüntülerini paylaştı.

Milli takım oyuncularına birer haftalık seyahat paketi hediye ettiklerini duyuran Üstün, “Yüksekten uçmaya devam ediyoruz. Japonya’yı yenerek 6’da 6 yapan ve 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazanan Filenin Sultanları’na yaşattığı gurur için Türk Hava Yolları ailesi olarak teşekkür ediyoruz. TK51 Tokyo-İstanbul seferimizde millilerimize özel hazırladığımız sürprizlerin yanı sıra 1 haftalık Turkish Airlines Holidays seyahat paketi takdim ettik.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler