SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Afra Saraçoğlu Röportajı Yarım Bıraktı 

Yayınlanma:
ABONE OL

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, İstanbul’da düzenlenen prestijli ELLE Style Awards töreninde “Yılın Televizyon Yıldızı” ödülünü alarak büyük bir başarı elde etti. Ancak törende, basın mensuplarının dizisinin rol arkadaşı Mert Ramazan Demir hakkında yönelttiği eşcinsellik iddiaları karşısında şaşkınlık içinde kalan Saraçoğlu, röportajı erken bitirmek zorunda kaldı. 

Afra Saraçoğlu, ödülünü almasının mutluluğunu dile getirerek, projelerini tamamladığını ve yaz sezonuna hazır olduğunu ifade etti. Basın mensuplarının Mert Ramazan Demir’in yanında olmamasıyla ilgili soruları üzerine, güzel oyuncu şaşkınlığını gizleyemedi ve “Normalde beraber çıkmıyoruz. Ben tek başıma geldim” yanıtını verdi.  

Bir muhabirin ise “Mert bey için eşcinsel diyorlar” şeklindeki sözleri karşısında, Afra Saraçoğlu ne yapacağını bilemez bir halde “Çok teşekkür ederim” diyerek röportajı sonlandırdı. 

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler