SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aşk Üçgeni Skandalı! Yıllar Sonra Demet Şener İtirafta Bulundu

Eski model Demet Şener, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ı ayırdığına yönelik iddialara ilk defa yanıt verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eski model Demet Şener, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Demet Akalın ile İbrahim Kutluay’ı ayırdığına yönelik iddialarla yıllarca anıldı. Yapılan iddia hakkında konuşma yapan Demet Şener, gündeme bomba etkisi yaratacak açıklamalar bıraktı.

Demet Şener, Demet Akalın ve eski eşi İbrahim Kutluay hakkında ilk defa konuştu. Demet Akalın ile arkadaş olduğu ve o dönem İbrahim Kutluay’ı elinden aldığına yönelik yapılan iddialarla konuşulan Demet Şener açıklamalarda bulundu.

demet.jpg

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Eski model Demet Şener, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ı ayırdığına yönelik iddialara ilk defa yanıt verdi.

“Demet Akalın ile karşılaşırsan konuşur musun?” sorusu üzerine Şener, “Olaylar anlatıldığı gibi değil. Hayatımda tanımadığım ve merhabalaşmadığım bir insan. Bunu da buradan son kez söyleyeyim. Yakın arkadaş olduğumuz falan yok. Belki kalabalık bir ortamda 1-2 kez görmüşümdür. Anlatıldığı gibi değil. Bununla ilgili konuşacak bir şey yok. Olaylar yansıtıldığı gibi değil. Eskiden de sonradan da merhabalaştığım yok. Bir şey olmadığı için helalleşecek bir şey yok” açıklaması yaptı.

demet-2.jpg

Demet Şener, “İbrahim Kutluay’ı affedebildin mi?” sorusu üzerine de şöyle devam etti: “Kendimde bir şey bulmadığım için ve karşı tarafın problemi olduğu için tabi ki affettim. Bunu kendim için yaptım. Bu olaydan 5-6 yıl sonra olabildi. Bununla ilgili baya bir tedavi oldum. Her şey geçiyor ve Allah mükafatlandırıyor. Hiçbir zaman mağduru oynamadım.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler