SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Büşra Pekin’in Yeni İmajı Sosyal Medyayı Salladı! Son Halini Görenler İnanamadı

En son Dilberay filmindeki oyunculuğuyla dillerden düşmeyen Büşra Pekin’in yeni imajı sosyal medya üzerinde gündem haline geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile ün sahibi olan Pekin’in son görünümünü görenler gözlerine inanamadı. Ünlü oyuncunun pozu adeta yorum yağmuruna tutuldu.

busra-6.webp
Çok Güzel Hareketler Bunlar da hayat verdiği Havuçlu anne karakteri ile hafızalarda yer alan Büşra Pekin sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Verdiği kilolar ile dikkatleri toplayan Pekin sosyal platformdan yeni imajını paylaştı.

busra-pekin5.jpg
Saçlarını kısa şekilde kestiren Pekin’in pozuna yorum yağmuru yapıldı. Dilberay filmindeki karakterine hayat vermek için 9 kilo alan ünlü oyuncu, diyet yaparak 15 kilo verdi.
Büşra Pekin’in paylaşımına takipçileri “Artık tanıyamıyoruz”, “Büşra Pekin değil sanki”, “Siz kimsiniz Büşra Pekin’i tanıyor musunuz?”, “Git gide Gülşen’e benziyor”, “Sıla zannettim” yorumlarında bulunmuş oldu. Bazı takipçileri de Pekin’in estetik yaptırdığını iddia etti ve “Estetik yakışmış” dedi.
İşte Pekin’in son hali:

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
En son Dilberay filmindeki oyunculuğuyla dillerden düşmeyen Büşra Pekin’in yeni imajı sosyal medya üzerinde gündem haline geldi.

busra-pekin2.webp

busra-pekin-001.webp

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler