SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Elvis Presley’nin Rekoru Egale Edildi

Barry Manilow aynı mekânda 637. gösterisini gerçekleştirerek Elvis Presley'nin rekorunu kırdı.

Yayınlanma:
ABONE OL

NPR, “Copacabana”, “Mandy” ve “Can’t Smile Without You” gibi hit performanslarıyla bilinen Manilow’un rekor kıran performansına “koluna Elvis’in ikonik TCB şimşek logosu dikilmiş” kırmızı bir ceketle sahne aldığı öğrenildi. Manilow Kral’a hitaben “Hound Dog” şarkısını da dile getirdi.

manilow-2.jpg

“Rekor kıran hafta sonumuza hoş geldiniz!” şeklinde Manilow sahneden hayranlarına seslendi.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Barry Manilow aynı mekânda 637. gösterisini gerçekleştirerek Elvis Presley'nin rekorunu kırdı.

NPR, hem Manilow’un hem de Elvis’in rekorlarının Vegas tarihde en uzun süreli konseri olan ve 11 sene boyunca 1.730 gösteri gerçekleştiren Donny ve Marie Osmond’un rekoru yanında sönük olduğunu belirtiyor. Manilow kısa zaman önce 2024 yılına kadar daha çok gösteri yapacağını belirttiği için hala bu rekora ulaşmaya çalışıyor olabilir.

New York Post ayrıyeten, Manilow’un Harmony müzikalinin 20 senelik bir çalışmanın sonunda Broadway’e geleceğini, ön gösterimlerin 18 Ekim tarihinde başlayacağını ve açılış gecesi 13 Kasım olarak belirlendiğini söylüyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler