SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Engin-Dilan Polat Çiftinin Soruşturmasında Flaş Gelişme Yaşandı!

Polat çiftinin soruşturmasında yeni gelişmeler yaşandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Lüks yaşantısını her fırsatta gözler önüne seren Dilan Polat’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar sonrası ortaya atılan iddiaların ardından MASAK raporu sonrası çiftin tüm mal varlıklarına el koymuş, yurt dışı çıkış yasağı verilmişti.

15 ŞİRKETTE ARAMA YAPILIYOR, GÖZALTI KARARI YOK

Bu sabah Polat çiftine ait 15 şirkette arama gerçekleştirildi. Çift hakkında gözaltı kararı olmadığı belirlendi.

dilan.jpg

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Polat çiftinin soruşturmasında yeni gelişmeler yaşandı.

TÜM MAL VARLIKLARINA EL KOYULMUŞTU

Dilan ve Engin Polat’ın tüm mal varlığına el koyulmuştu. İstanbul’da iş yerlerine yapılan saldırılarla da gündeme gelen ve ‘vergi kaçırma’ iddialarıyla daha da tanınan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tüm mal varlıklarına el konulmuş. Ayrıca Polat çiftine yurt dışına çıkış yasağı verilmişti.

dilan-3.webp

AKRABALARININ MAL VARLIKLARINA DA EL KOYULMUŞTU

Ayriyeten çiftin birinci ve ikinci derece akrabalarının da mal varlıklarına el koyuldu. Haklarında yurt dışı çıkış yasağı da olan çift hakkında Mali Suçları Araştırma Kurulu raporu da ortaya çıkmıştı. Raporda, şirketler arasında şaibeli ilişkiler olduğunu ve naylon fatura keserek vergi matrahının düşürülmeye çalışıldığı da duyurulmuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler