SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Engin Polat ‘Primci’ Dedi! Eşi Dilan Polat Özür Diledi

Hakkında kara para aklama suçlamasından dolayı tüm mal varlıklarına el konulan Polat çiftinden Engin Polat, X yayınında Gazeteci Murat Ağırel’e ağır hakaretlerde bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Son dönemde hakkında ‘kara para aklama’ suçlamalarıyla gündemden düşmeyen ve Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından hazırlanan rapor sonrasında tüm mal varlıklarına el konulan Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile yakınları, suç örgütü kurmak ve yönetmek, suç örgütüne üye olmak, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklamak ve Vergi Usul Kanunu’na muhalefet olmak suçlarından soruşturmaya tabii tutuldu.

Bu gelişmeler gündemdeki yerini korurken sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat, X’te bir yayına konuk oldu. Yayın esnasında Gazeteci Murat Ağırel ile Engin Polat arasında bir gerilim yaşandı.

Dilan Polat

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Hakkında kara para aklama suçlamasından dolayı tüm mal varlıklarına el konulan Polat çiftinden Engin Polat, X yayınında Gazeteci Murat Ağırel’e ağır hakaretlerde bulundu.

Polat’ın Ağırel’in sorularının ardından “Sizin sorularınız daha çok izlenmeye yönelik sorular. Ben burada neyi sorayım, nasıl prim yapayım” demesi üzerine Ağırel’de, “Ben sizin takipçiniz değilim, ürün sattığınız bir müşteriniz de değilim. Ben bu ülkenin gazetecisiyim. Sizin priminize ihtiyacım yok.” dedi.

Ağırel, sözleri üzerine “Süpersiniz” diyen Engin Polat’a “Sağ olun, sizden daha iyi olduğum kesin” diye yanıt verdi.

Daha sonrasında yayına bağlanan Dilan Polat ise Ağırel’e “Kusura bakmayın Murat Bey, çok zor evde çocuklar etkileniyor. Çok yıpratıcı bir süreç. Evde herkesin psikolojisi bozulmuş durumda” diyerek gazeteciden özür diledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler