SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

EYT’li Emre Altuğ Yalı Çapkını Final Partisinde İsyan Etti!

Yayınlanma:
ABONE OL

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam gibi isimlerin başrolde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, hepinizin bildiği üzere sezon finali yaptı. Dizinin başarılı sezonundan sonra sezon finalinin ardından bir parti de yapıldı.

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını’nda Orhan karakterini oynayan Emre Altuğ ile Gülgün karakterini oynayan Gözde Kansu arasında bir süredir aşk dedikoduları devam ederken, açıklama geldi.

Dizinin partisinde Gözde Kansu’nun arkadaşlarıyla samimi dansı dikkat çekerken, Emre Altuğ iddialarına “Yok, sevgili değiliz. Emre çok sevdiğim bir arkadaşım” yanıtı gelmişti.

Öte yandan Teoman gibi EYT’li olduğunu kaydeden 54 yaşındaki Emre Altuğ, partide isyan da etti! “1989’da çalışmaya başladım. Hakkım var ama primlerim eksik. Bizi çalıştırıp çalıştırıp yatırmamışlar. Biz de zannediyoruz ki primlerimiz ödeniyor.” diyen Altuğ, primlerinin ödenmemesine isyan etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler