SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hande Sarıoğlu Kokoreççi Sevgilisine İlan-ı Aşk Etti

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü sunucu Hande Sarıoğlu kokoreççi iş insanı Eren Süzer ile aşk yaşamaya başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Güzel sunucu Hande Sarıoğlu yeni sevgilisi Eren Süzer adlı bir kokoreççi ile doğum gününde tanıştı. Sevgilisinin doğum gününde ilişkisini sosyal medya hesabından ilan eden Sarıoğlu, “Hayatıma hoş geldin” notunu da düşmeyi unutmadı.

Dansları kadar cesur pozları ve yorumlarıyla sık sık gündemde kalan Hande Sarıoğlu, yeni bir ilişkiye yelken açtı. Eren Süzer adlı bir iş insanı ile aşk yaşan Sarıoğlu’nun bugünlerde keyfine diyecek yok.

Hande Sarıoğlu

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü sunucu Hande Sarıoğlu kokoreççi iş insanı Eren Süzer ile aşk yaşamaya başladı.

Sevgilisinin doğum gününde ilişkisini ilan eden Hande Sarıoğlu, “Hayatıma hoş geldin güzel adam” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin paylaşımına kısa sürede tebrik mesajları yağarken Eren Süzer’in mesleği de merak konusu haline geldi.

Süzer’in Bursa’da kokoreç dükkanları olduğu Sarıoğlu’nun sık sık Bursa’ya giderek sevgilisini ziyaret ettiği ortaya çıktı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler