SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Nurgül Yeşilçay’dan Evlilik Açıklaması

Yayınlanma:
ABONE OL

Nurgül Yeşilçay, ayaküstü basın mensuplarına cevap verdi. Uzun süredir Necati Kocabay ile bir ilişki yaşayan Nurgül Yeşilçay, evlilik konusundaki hazırlıklarıyla ilgili gazetecilere şu yanıtı verdi: “Evet, düğün yapmayı kesinlikle istiyoruz. Ancak hazırlıkları yapmaya üşeniyoruz. Üşenme aşamasını atlatamadık. Gerçekten zor bir süreç olduğunu düşünüyorum. Hatta evlenmeye bile üşeniyorum. Galiba bu iş olmayacak. Artık böyle bir yaşama alıştık.” Nurgül Yeşilçay, 2004 yılında meslektaşı Cem Özer ile evlendi ancak altı yıl sonra boşandı. Necati Kocabay ile ilişkisi hakkında ise “Hayatımın aşkını buldum, çok mutluyum” açıklamasını yapmıştı.

Şarkılı Evlenme Teklifi

Nurgül Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay’dan aldığı evlenme teklifini şu şekilde anlatmıştı: “Bir sabah evdeyken, normal rutinimizi sürdürüyorduk. Kahvaltı yapıyoruz, müzik listesini açtı. Şarkılar çalıyor, sohbet ediyoruz… Birden bir şarkı çaldı ve o şarkının sesi Necati’nin sesiydi! Şarkının sözleri benim için özeldi, bana özel bir şarkı bestelemişti! Şarkıda şöyle diyordu: ‘Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım…’ Bu an o kadar romantikti ki, çok duygulandım. Aşkım benim…”dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler