SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Seçil Erzan, Nihal ve Bahar Candan Güvenlik Gerekçesiyle Aynı Koğuşa Alındı

Eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan, iş insanlarını ve futbolcuları dolandırdığı iddiasıyla tutuklanarak güvenlik gerekçesiyle Silivri Cezaevi'ne nakledildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’da iş insanlarını ve futbolcuları dolandırdığı iddiasıyla tutuklanan eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan, güvenlik nedeniyle Silivri Cezaevi’ne nakledilerek örgüte üye olma ve gelirin aklanması suçlamasıyla tutuklanan Nihal ile Bahar Candan kardeşlerle birlikte 3 kişilik bir koğuşa alındı.

Gazeteci Lube Ayar’ın güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre, Bakırköy Kadın Cezaevi’nden Silivri’ye nakledilen Erzan, Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle aynı koğuşu paylaşacak. Ancak resmi kaynaklardan henüz bir açıklama gelmedi.

ayni-kogus1.jpg

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan, iş insanlarını ve futbolcuları dolandırdığı iddiasıyla tutuklanarak güvenlik gerekçesiyle Silivri Cezaevi'ne nakledildi.

Candan kardeşlerin avukatının daha önce yaptığı açıklamada; Nihal ve Bahar’ın 2 kişilik koğuşta kaldıkları, buzdolabı ve televizyonlarının geldiği belirtilmişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler