SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Türkan Şoray Gelen Vefat Haberiyle Yıkıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Yeşilçam’ın usta sanatçılarından Türkan Şoray, hayranı Metin Şamdan’ın vefatıyla sarsıldı. Ünlü oyuncu Şamdan’ın ölümünden derin bir üzüntü yaşadığını kaydetti. Metin Şamdan ise Türkan Şoray’a olan hayranlığı nedeniyle kendini sanata adamış bir kişiydi. İlkokul yıllarında Türkan Şoray’ın filmlerini izleyerek ona hayranlık duyan Metin Şamdan, tiyatro eğitimi alıp ardından Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde de müzik eğitimi gördü. Tüm bu nedenlerle Şoray’ın çok sevdiği insanlardan biri olan Şamdan’ın vefatı üzerine ünlü sanatçı bir paylaşım yaptı. Paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı:

Çok üzgünüm. Metin Şamdan’ı kaybettik. Yurtdışındayım ve yeni öğrendim. Uzun yıllardır bana sonsuz bir sevgiyle bağlıydı. Ne söylesem yetersiz kalır, mekanın cennet olsun. Sevgili Metin Şamdan, seni asla unutmayacağım.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler