SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Yeşilçam’ın Sultanı”nın kostümleri İzmir’de

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 16 Ağustos Çarşamba saat 20.00’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak "Sinema Benim Aşkım Türkan Şoray Kostümleri” standının açılışına Türkan Şoray da katılarak hayranlarıyla buluşacak. Yeşilçam'ın Sultanı olarak isimlendirilen Şoray'ın sinemalarında kullandığı kostüm ve sinema afişlerinin de ortalarında bulunduğu stant, 17 Eylül’e kadar fiyatsız ziyaret edilebilecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

İZMİR (İGFA) – İzmir Büyükşehir Belediyesi Yeşilçam’ın Sultanı olarak isimlendirilen Türkan Şoray’ın sinemalarında kullandığı kostüm ve sinema afişlerinin de ortalarında bulunduğu sergiyi meraklılarının beğenisine sunuyor. 16 Ağustos Çarşamba saat 20.00’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak “Sinema Benim Aşkım Türkan Şoray Kostümleri” standının açılışına Türkan Şoray da katılarak hayranlarıyla buluşacak. Açılışın akabinde 20.30’da gazeteci, müellif Bircan Usallı Silan moderatörlüğünde Türkan Şoray’ın “Sinema Benim Aşkım” isimli söyleşisi var.

Stant, sanat hayatına 1960 yılında “Köyde Bir Kız Sevdim” isimli sinemayla başlayan Türkan Şoray’ın başrol oynadığı unutulmaz sinemalarında giydiği yaklaşık 40 kostüm, çeşitli takı ve aksesuarlar ile afişlerden oluşuyor. Stant 17 Eylül 2023 tarihine kadar hafta içi 9.30-17.30, hafta sonu 12.00-17.00 saatleri ortasında fiyatsız ziyaret edilebilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler