SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

‘Fatih’ Dizisine İki Usta İsim Dahil Oldu

Miray Yapım'ın üstlendiği ve 2024'ün ilk aylarında ekrana gelecek olan 'Fatih' dizisi, kadrosuna iki deneyimli oyuncuyu daha ekledi. İşte detaylar...

Yayınlanma:
ABONE OL

TRT1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan “Fatih” dizisi, Osmanlı’nın büyük hükümdarı Fatih Sultan Mehmet’in hikayesini anlatan büyüleyici bir yapım olmaya hazırlanıyor.

Şafak Bal’ın yönetmenliğini üstlendiği dizide Serkan Çayoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracağı zaten biliniyordu. Ancak şimdi kadroya katılan iki yeni isimle diziye dair heyecan daha da arttı.

fatih-dizisi2.jpg

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Miray Yapım'ın üstlendiği ve 2024'ün ilk aylarında ekrana gelecek olan 'Fatih' dizisi, kadrosuna iki deneyimli oyuncuyu daha ekledi. İşte detaylar...

Usta oyuncu Ayşegül Günay, Miray Yapım’ın TRT1 için hazırladığı “Fatih” dizisinin kadrosuna dahil oldu. Günay, dizide Helena karakterini canlandıracak.

Sinan Albayrak Zağanos Paşa Olarak İzleyiciyle Buluşacak

Dizinin bir diğer yeni ismi ise Sinan Albayrak. Daha önce “Ufuklar ve Sınırlar” dizisinde başarılı bir performans sergileyen Albayrak, “Fatih”te Zağanos Paşa karakteriyle izleyicilerle buluşacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Fikret Kuşkan ve Tuba Ünsal gibi usta isimler de yer alıyor.

Senaryosu Ozan Bodur, Enes Şengönül, Cihan Bozkaya ve Fatih Güler tarafından yazılan dizi, 2024’ün ilk aylarında ekrana gelecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler