SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hakan Hatipoğlu Yarışmacı Olarak Survivor All Star’a Katılıyor

Survivor All Star yarışmasının merakla beklenen isimleri belli olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı, Survivor'ın yeni sezonunda bir sürpriz ismi açıkladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Uzun yıllardır Survivor’ı başarıyla yorumlayan Hakan Hatipoğlu, bu kez mikrofonu bırakıp yarışmacı olarak izleyicilerle buluşacak.

2024 yılının ocak ayında başlaması beklenen Survivor All Star’a katılacak ünlüler arasına Hakan Hatipoğlu da eklenmiş oldu. Acun Ilıcalı, bu sürpriz kararı duyururken, “Yıllardır başarıyla Survivor’ı yorumlayan Hakan, Survivor All Star performansını duyduğumuzda ‘Ben de orada olmalıyım’ dedi ve biz de seve seve kabul ettik. Hakan’ın yorumlarına hayran olduğumuz gibi, parkurlardaki performansını da merakla bekliyoruz. Şu bir gerçek ki Hakan Hatipoğlu, Survivor’a renk katacak.” şeklinde konuştu.

acun-ilicali-acikladi-2.jpg

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler