SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” Kadrosuna Yeni Oyuncular Dahil Oldu

TRT 1'de pazartesi akşamları yayınlanan "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

TRT’den yapılan açıklamaya göre, dizinin yeni bölümlerinde Sezin Akbaşoğulları “İsmet Hatun”, Celal Al ise “Adsız Bey” rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Prodüksiyonu ve hikayesiyle izleyicinin beğenisini kazanan “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” dizisi, asırlar önce mukaddes şehir Kudüs’ü işgalden kurtaran Selahaddin Eyyubi’nin hikayesini ekranlara taşıyor.

Proje tasarımını Emre Konuk’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci otururken, senaryosunu Serdar Özönalan kaleme alıyor.

İLGİLİ HABER Tü Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “yılın Kareleri”ni Seçti
TRT 1'de pazartesi akşamları yayınlanan "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Dizide Uğur Güneş, Dilin Döğer, Mehmet Ali Nuroğlu, Kaan Çakır, Erdinç Gülener, Tuvana Türkay, Ekin Türkmen, Gökçe Akyıldız, Sezgin Erdemir, Ece Özdikici ve Seda Yıldız’ın da arasında bulunduğu isimler rol alıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler