SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ocak Ayında Ekranlar Tivibu İle Renklenecek

Türk Telekomun dijital televizyon platformu Tivibu, ocak ayında aksiyondan maceraya kadar çok sayıda yeni içeriği platforma dahil etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Tivibu, birbirinden özel içerikleri seyircisi ile buluşturmaya devam ediyor.

Ocak ayında çok sayıda yeni içeriği izleyicilerin beğenisine sunan Tivibu, “Barbie”, “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”, “Meg 2: Çukur”, “Blue Beetle”, “Resident Evil: Ölüm Adası”, “Hayata Röveşata Çeken Adam”, “Kaos Yürüyüşü”, “Evlat” ve “Masal Şatosu: Sihirli Davet” filmlerini sinemaseverler ile buluşturuyor.

Tivibu, Dizi klasörüne ise bu ay BBC’nin yapımını üstlendiği iki diziyi ekledi. “Shakespeare & Hathaway” ile “The Following Events are Based on a Pack of Lies” dizileri, izleyiciler ile buluşuyor.

İLGİLİ HABER Tü Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “yılın Kareleri”ni Seçti
Türk Telekomun dijital televizyon platformu Tivibu, ocak ayında aksiyondan maceraya kadar çok sayıda yeni içeriği platforma dahil etti.

Birçok Çizgi film Çocuklarla Buluşacak

Ocak ayında Tivibu Çocuk klasöründe ise birden fazla yapım çizgi filmseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu yapımlar arasında, “Maşa ile Koca Ayı” ve “Bugs Bunny Yapı Ustaları” çizgi filmler yer alıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler