SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tekirdağ Kültür Ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, AA’nın “Yılın Kareleri” Oylamasına Katıldı

Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Hacıoğlu, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen, önemli uluslararası medya organlarında sıkça kullanılan en etkileyici seçkideki 5 kategoride sunulan 147 fotoğrafı inceledi.

“Deprem: Umut” adıyla oylamaya sunulan seçkiden Halil Fidan’ın “Adı: Enkaz” fotoğrafına oy veren Hacıoğlu, İsrail yönetiminin savaş suçu niteliğindeki saldırıları hakkında delil kabul edilerek tarihe not düşen “Gazze:Kanıt” kategorisinden ise Mustafa Hassona’nın “Fosfor” fotoğrafını seçti.

“Çevre ve yaşam” kategorisinde Sidar Can Eren’in “Yoldaş”, “Haber” kategorisinde Ali Atmaca’nın “İstikbal göklerde” fotoğraflarını seçen Hacıoğlu, “Spor” kategorisinde ise Özgün Tiran’ın “Er meydanında” fotoğrafına oy verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler