SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ayhan Gider İçişleri Bakanlığı Önündeki Terör Saldırısını Kınadı

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü binası önünde gerçekleşen terör saldırısını şiddetle kınadı.

Yayınlanma:
ABONE OL

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, resmi bir açıklama yaparak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yeni yasama yılına başladığı gün İçişleri Bakanlığı önünde gerçekleşen bombalı terör saldırısı girişimini şiddetle kınadığını ve bu vesileyle millete geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca bu olayın milli egemenliğe ve demokrasiye yönelik bir saldırı olduğunu vurguladı.

Ne devletin ne de milletin adi terör saldırılarına fırsat vermeksizin birlik ve beraberlik duygusuyla gereken cevabı vereceğini vurgulayan Ayhan Gider, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Umuyorum ki, Türk ordumuza her fırsatta iftira atarak teröristlerle ağız birliği yapanlar, bir kez olsun milletimizin yanında durup terörü lanetlemeyi başarırlar. Bu vesileyle terörist saldırıda yaralanan polislerimize Allah’tan şifa diliyorum.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler