SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erdoğan İle Süleyman Soylu’nun Ankara Görüşmesi

Ankara'da dikkat çeken bir buluşma yaşandı; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki görüşme, Soylu'nun talebi üzerine gerçekleşti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti İstanbul Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında yaklaşık 2 saatlik görüşme gerçekleşti. Görüşmenin, Soylu’nun talebi üzerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Nahçıvan ziyareti dönüşünde gerçekleştiği belirtildi.

Görüşmenin içeriğine dair taraflarca herhangi bir resmi açıklama yapılmazken, son zamanlarda Soylu’nun karşılaştığı iddialar ve bu iddialara verdiği sert yanıtlarla gündemde geniş yer bulmuştu.

MHP Liderinden Destek

Öte yandan, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, Soylu’ya yönelik destekleyici açıklamalarının ardından gerçekleşen bu görüşme dikkat çekti. Bahçeli, Soylu’yu “Türk milletine mal olmuş” bir isim olarak nitelendirerek, ona olan desteğini ifade etmişti.

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
Ankara'da dikkat çeken bir buluşma yaşandı; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki görüşme, Soylu'nun talebi üzerine gerçekleşti.

Soylu, aynı zamanda dün TBMM İçişleri Komisyonu heyeti ile birlikte Ankara’daki saldırı girişiminin ardından İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı ziyaret etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler