SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ASRİAD’ı Ziyaret Etti

Serdivan Belediye Başkanı ve AK Parti'nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, Asrın İşinsanları Derneğini (ASRİAD) ziyaret etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve partililer ile ASRİAD yönetimiyle bir araya geldi.

Alemdar ve beraberindeki heyeti karşılayan ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kent hakkındaki projelerinin bulunduğu dosyayı Alemdar’a teslim eden Ulusal, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür etti.

İLGİLİ HABER Bilecik Belediye Başkan Adayı Yaman’ın Seçim Çalışmaları Sürüyor
Serdivan Belediye Başkanı ve AK Parti'nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, Asrın İşinsanları Derneğini (ASRİAD) ziyaret etti.

Yusuf Alemdar, burada yaptığı konuşmada, ziyaret ettiği her yerde birlik ve beraberlik vurgusu yaptığını belirterek, kent olarak bu birlik ve beraberliğin sağlanması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

İlçe belediye başkan adaylarının da belirlenmesinin ardından ziyaretlerini sürdüreceğini aktaran Yusuf Alemdar, kentle ilgili projelerini açıklayacağını belirtti.

Kocacık da 14 ve 28 Mayıs seçimlerinin Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimleri olduğunu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’na adım attıklarını dile getirerek, “Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var. Adayımız Yusuf Alemdar’a da çıktığımız bu yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Şehir adına çok önemli bir sorumluluk aldı.” dedi.

Tever’in de konuşmasının ardından heyet, iş insanlarıyla fotoğraf çektirdi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler