SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Zafer Partisinin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Pamuk Oldu

Yerel seçime az bir zaman kala partiler illerdeki başkan adaylarını açıklamaya başladı. Zafer Partisinin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Pamuk oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının Mehmet Pamuk olduğunu, seçimde başarı sağlayacaklarına inandıklarını bildirdi.

Dünyanın küresel bir çatışmaya doğru hızla ilerlediğini, Türkiye’nin bu çatışmaya hazırlıklı olması gerektiğini belirten Özdağ, “Esasen düşman bize 4 ana cepheden saldırmaya başladı. Türkiye’yi bir iç karışıklığa sokmak için çabalıyor. Bir yandan FETÖ’nün devlet içerisinde yeniden tanzim oluşunun ve değişik arayışları içerisinde olduğunu görüyoruz.” dedi.

Zafer Partisi Başkanı Özdağ, terör örgütlerinin Irak ve Suriye’nin kuzeyinde faaliyetlerini yürüttüğünü ifade ederek, şunları kaydetti:

İLGİLİ HABER Bilecik Belediye Başkan Adayı Yaman’ın Seçim Çalışmaları Sürüyor
Yerel seçime az bir zaman kala partiler illerdeki başkan adaylarını açıklamaya başladı. Zafer Partisinin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Pamuk oldu.

PKK, Suriye’nin kuzeyinde devlet kurma sürecinde oluğu için bütün elemanlarını Suriye’nin kuzeyine çekti, Amerikan ordusunun desteğiyle yeniden eğitiliyor. Daha büyük bir saldırı için hazırlanıyor. Kış koşullarında şu ana kadar sahip olmadıkları donanım ve teknik bilgiyle askeri mevzilerimize saldırmasından görüyoruz. Bu daha önce hiç olmamıştı, onun için bir önce bu eksikliklerin hızla giderilmesi gerekiyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler