SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Senfoni İstanbul Filminin Çekimleri Başladı

Yönetmen Özcan Alper'in yeni projesi "Senfoni İstanbul" adlı dökü-drama filminin çekimleri başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Filmin yapımcılığını üstlenen Nar Film’den yapılan açıklamaya göre, hikayede İstanbul’un yüzyıllık edebiyat hafızası, roman ve öykü karakterleri üzerinden anlatılacak.

İstanbul’u 1920’lerden bugüne kadar mekan olarak seçen roman karakterlerinin izinde ve onların belleğinden bir anlatı kuran film, farklı mevsimlerde ve farklı oyuncularla çekilecek.

Proje tasarımını Özcan Alper, yönetmenliğini ve senaristliğini Uğur Aydedim’in yaptığı filmin görüntü yönetmenliğini Yağız Yavru gerçekleştiriyor. Projenin edebiyat danışmanlığını ise eleştirmen, yazar Semih Gümüş ve akademisyen Sena Hamra Aydın üstleniyor.

İLGİLİ HABER Hayatla Barış Filmi Seyirciyle Buluşmaya Hazır
Yönetmen Özcan Alper'in yeni projesi "Senfoni İstanbul" adlı dökü-drama filminin çekimleri başladı.

Filmin ilk çekimlerinde oyuncu Kevork Malikyan, Tuğrul Tülek, Ozan Çelik ve genç oyunculardan Serap Bilgin, Yağmur Acı ve Mizgin Özel yer aldı. Projenin diğer bölümleri için cast çalışmaları devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler