SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

1. Lig’de 3 Haftalık Maç Programı Belli Oldu

Trendyol 1. Lig'de 18, 19 ve 20. hafta müsabakalarının maç programı belli oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 1. Lig’de 18, 19 ve 20. haftaların maç programı şöyle:

18. hafta

12 Ocak Cuma

  • 20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Yeni Sakarya Atatürk)

13 Ocak Cumartesi

İLGİLİ HABER Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin Yeni Sponsoru Medicana Oldu
Trendyol 1. Lig'de 18, 19 ve 20. hafta müsabakalarının maç programı belli oldu.
  • 13.30 Teksüt Bandırmaspor-Erzurumspor FK (Bandırma 17 Eylül)
  • 13.30 Bodrum FK- Bitexen Giresunspor (Bodrum İlçe)
  • 16.00 Adanaspor-Boluspor (Yeni Adana)
  • 19.00 Eyüpspor-Ankara Keçiörengücü (Eyüp)

14 Ocak Pazar

  • 13.30 Manisa FK-Kocaelispor (Mümin Özkasap)
  • 16.00 Ahlatcı Çorum FK-Tuzlaspor (Çorum Şehir)
  • 19.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi Şehir)

15 Ocak Pazartesi

  • 20.00 Altay-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor (Alsancak Mıustafa Denizli)

19.hafta

19 Ocak Cuma

  • 20.00 Bitexen Giresunspor-Ahlatcı Çorum FK (Çotanak)

20 Ocak Cumartesi

  • 13.30 Erzurumspor FK-Bodrum FK (Erzurum Kazım Karabekir)
  • 16.00 Boluspor-Teksüt Bandırmaspor (Bolu Atatürk)
  • 19.00 Kocaelispor-Eyüpspor (Yıldız Entegre Kocaeli)

21 Ocak Pazar

  • 13.30 Tuzlaspor-Altay (Sancaktepe 15 Temmuz)
  • 13.30 Ankara Keçiörengücü-Manisa FK (Aktepe)
  • 16.00 ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Adanaspor (11 Nisan)
  • 19.00 Gençlerbirliği-Sakaryaspor (Eryaman)

22 Ocak Pazartesi

  • 20.00 Göztepe-Ümraniyespor (Gürsel Aksel)

20. hafta

26 Ocak Cuma

  • 20.00 Adanaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Adana)

27 Ocak Cumartesi

  • 13.30 Manisa FK-Erzurum FK (Mümin Özkasap)
  • 16.00 Ahlatcı Çorum FK-Göztepe (Çorum Şehir)
  • 19.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

28 Ocak Pazar

  • 13.30 Bodrumspor FK-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)
  • 13.30 Teksüt Bandırmaspor-Bitexen Giresunspor (Bandırma 17 Eylül)
  • 16.00 Ümraniyespor-Sakaryaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
  • 19.00 Altay-Kocaelispor (Alsancak Mustafa Denizli)

29 Ocak Pazartesi

20.00 ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Boluspor (11 Nisan)

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler