SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Anadolu Efes Oyuncusu Shane Larkin’in Cezası Onandı!

Anadolu Efes, Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu Shane Larkin'e vermiş olduğu cezanın Tahkim Kurulu tarafınca onaylandığını açıkladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Anadolu Efes, Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu Shane Larkin’e vermiş olduğu cezanın Tahkim Kurulu tarafınca onaylandığını açıkladı. Oyuncu ceza alması sebebiyle Basketbol Süper Ligi’nde yerli oyuncu pozisyonunda formasını giyemeyecek.

anadolu-2.webp

Anadolu Efes Kulübü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tahkim Kurulunun oyuncuları Shane Larkin’e verdiği 5 maçtan muaf olacağına yönelik cezasının kabul edildiğini duyurdu. Lacivert-beyazlı kulübün yaptığı açıklamada, Larkin’e Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından davet edildiği 2024 Olimpiyat Ön Eleme A Milli Erkek Takım müsabakalarına katılım göstermemesi sebebiyle 5 maçtan men cezasının onaylandığı açıklandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler