SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

BeinSports’dan skandal! Fenerbahçe’yi yok saydı, taraftar isyan etti

Trendyol Muhteşem Lig yayıncı kuruluşu BeinSports, bir skandala imza atarak Fenerbahçe’ye lig istatistiklerinde yer vermeyince taraftarların yansısını çekti.

Yayınlanma:
ABONE OL

İSTANBUL (İGFA) – Trendyol Muhteşem Lig yayıncı kuruluşu BeinSports, Fenerbahçe’ye karşı halini resmi sitesinden net bir halde verince taraftarların yansısına yol açtı.

BeinSports, harika lig istatistiklerinde Fenerbahçe’ye hiç yer vermedi. Hafta sonu Fenerbahçe, Gaziantep’i Edin Dzeko’nun attığı 2 golle 2-1 mağlup etti.

BeinSport, anasayfasından verdiği haftanın golünü siz seçin görselinde Gaziantep’e 2 gol atan Edin Dzeko’nun fotoğrafına yer vermedi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Trendyol Muhteşem Lig yayıncı kuruluşu BeinSports, bir skandala imza atarak Fenerbahçe’ye lig istatistiklerinde yer vermeyince taraftarların yansısını çekti.

BeinSports, muhteşem lig istatistiklerinde “En çok gol atan takım” sıralamasında 1 gol atan Trabzonspor yer alırken, 2 gol atan Fenerbahçe’ye yer verilmedi.

Yine, Gol Krallığı istatistiğinde 1 gol atan futbolculara yer verilirken, Edin Dzeko’nun 2 gol atmasına karşılık istatistiklerde yer alması dikkat çekti.

Asist Krallığı’nda da tekrar Sebastian Szymanski ve Dusan Tadic’in asisti olmasına karşın yer verilmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a davette bulunan Fenerbahçe taraftarları, “Bizi yok sayanı biz de yok sayarız. Liderimiz Ali Koç, bu duruma el atarak gerekli yansıyı koyacaktır. Bizler de Fenerbahçe taraftarları olarak BeinSport’a abonelikleri iade ederek reaksiyonumuzu koyacağız. Fenerbahçe, büyük bir topluluktur. Kimse Fenerbahçe’yi yok sayamaz” diye reaksiyon gösterdiler.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler