SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Beşiktaş’ta Başkanlık Yarışı Kızışıyor

Taraftarların istifa isteğiyle karşılaşan Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, aralık ayındaki seçimli genel kurula hazırlanırken yeni adayların isimleri de gün yüzüne çıkıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Trendyol Süper Lig’in 9. haftasında Galatasaray’a mağlup olan Beşiktaş’ta, başkanlık için yeni adaylar belirginleşiyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, derbinin ardından taraftarların tepkisiyle karşılaşmıştı. Aralık ayındaki seçimli olağanüstü genel kurul öncesi şimdiden üç başkan adayı belli oldu.

Hasan Arat’ın Ardından Sıra Tevfik Yamantürk ve Emre Kocadağ’da!

Beşiktaş camiasını heyecanlandıran gelişmelere göre başkanlık için şu ana kadar adaylığını açıklayan Hasan Arat’a Tevfik Yamantürk ve şu anki asbaşkan Emre Kocadağ eşlik ediyor. İki ismin de başkanlık için çalışmalara başladığı bildirildi.

İLGİLİ HABER Dünya Üçüncüsü Genç Güreşçi Muhammet Ali Zirveye Odaklandı
Taraftarların istifa isteğiyle karşılaşan Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, aralık ayındaki seçimli genel kurula hazırlanırken yeni adayların isimleri de gün yüzüne çıkıyor.

besiktas-aday2.jpg

Spor muhabiri Sercan Dikme’nin haberine göre Tevfik Yamantürk ve Emre Kocadağ, başkanlık için hazırlıklarını sürdürüyor. İki ismin kısa süre içinde adaylıklarını resmen açıklaması bekleniyor.

Beşiktaş camiası, aralarında yapılacak seçimle gelecek başkanlarını merakla beklerken, kulüp içindeki heyecanın giderek arttığı gözleniyor. Yamantürk ve Kocadağ’ın adaylık açıklamalarıyla birlikte başkanlık yarışı daha da kızışacak gibi görünüyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler