SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Beşiktaş’ta Yönetim Olağanüstü Toplandı! Siyah Beyazlılar İstifa Bekliyor

UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu ikinci maçında sahasında Lugano’ya 3-2 kaybeden Beşiktaş’ta yönetim olağanüstü toplanma kararı aldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu ikinci maçında temsilcimiz Beşiktaş sahasında 2-0 öne geçtiği maçta İsviçre ekiplerinden Lugano’ya 3-2 kaybetti. Tüpraş Stadyumu’nda maçın bitiş düdüğü ile birlikte siyah beyazlı taraftarlar Başkan Ahmet Bur Çebi ile birlikte yönetimi ve Teknik Direktör Şenol Güneş’i istifaya davet ettiler.

Kabus gibi bir 9 dakikanın ardından 2-0 öndeyken maçı 3-2 kaybeden Beşiktaş’ta siyah beyazlı taraftarlar, Lugano maçı öncesi, sırasında ve sonrasında yönetimi tepki göstererek istifaya davet etmişlerdi.

Beşiktaş İstifa

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası’nda Yarı Final İkinci Maçlarının Programı Belli Oldu
UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu ikinci maçında sahasında Lugano’ya 3-2 kaybeden Beşiktaş’ta yönetim olağanüstü toplanma kararı aldı.

Lugano 3-2 öne geçtikten sonra ise Tüpraş Stadyumu’nda çok ciddi bir protesto yaşanırken Beşiktaş’ın gollerinin ardından dahi ‘Yönetim istifa’ sesleri gelse de 3-2 sonrasında desibel iyice arttı, hatta siyah beyazlı oyuncularda yuhalandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler