SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Beşiktaş’tan Burak Yılmaz Kararı

Teknik direktör Şenol Güneş'in istifası sonrası takımın yeni teknik direktörünün kim olacağı belirsizliğini koruyordu. Burak Yılmaz ile yola devam kararı geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Trendyol Süper Lig’in köklü kulüplerinden Beşiktaş’ta kötü gidişatın ardından teknik direktör Şenol Güneş istifa etmişti.

Güneş’in ayrılığının ardından İstanbulspor maçında takımın başında olan yardımcı antrenör Burak Yılmaz için yeni bir açıklama geldi. Burak Yılmaz’ın Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a kadar takımın başında olacağı açıklandı.

Beşiktaş JK tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Teknik direktör Şenol Güneş'in istifası sonrası takımın yeni teknik direktörünün kim olacağı belirsizliğini koruyordu. Burak Yılmaz ile yola devam kararı geldi.

”Kulübümüzden Açıklama

Futbol A Takımı Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in görevinden ayrılmasının ardından geçen süreçte Takımımızın Teknik Sorumluluğunu üstlenen Yardımcı Antrenörümüz Burak Yılmaz’ın bugün Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a kadar görevine Futbol A Takımımızın Teknik Sorumlusu olarak devam etmesine karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler