SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Bursa’da Balkan Kupası Voleybol Heyecanı!

Erkekler voleybolda Balkan Kupası, Bursa Büyükşehir Belediyespor'un ev sahipliğinde 4-7 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bursa, heyecan verici bir spor etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Erkekler voleybolun Balkan Kupası, 4-7 Ekim tarihleri arasında Bursa Büyükşehir Belediyespor’un ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre bu prestijli organizasyonda Bursa ekibi, Bosna Hersek, Kuzey Makedonya, Kosova, Yunanistan ve Sırbistan gibi Balkan ülkelerinin güçlü voleybol ekipleriyle şampiyonluk mücadelesi verecek.

Voleybolda 2022-2023 AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nu 6. sırada bitiren ve Balkan Kupası’nda mücadele etmeye hak kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor, organizasyonda Bosna Hersek’in OK Bosna Saraybosna, Kuzey Makedonya’nın Ok Univerzilet vo TETOVO Sports, Kosova’nın KV Peja, Yunanistan’ın Pigasos Polichnis Sports ve Sırbistan’ın MOK Spartak SC takımlarıyla karşılaşacak.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Erkekler voleybolda Balkan Kupası, Bursa Büyükşehir Belediyespor'un ev sahipliğinde 4-7 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak müsabakalarda ekipler, iki grupta mücadele edecek. Bursa Büyükşehir Belediyespor, ev sahipliği yapacağı organizasyonda B Grubu’nda KV Peja ve Ok Univerzilet vo TETOVO Sports ile mücadele ederken, A Grubu’nda MOK Spartak SC, Pigasos Polichnis Sports ve OK Bosna Saraybosna ekipleri yer alacak.

Grup maçlarının ardından 7 Ekim’de üçüncü basamakta yer alan ekipler beşincilik, ikinci olan takımlar üçüncülük ve ilk sırada bitiren ekipler ise Balkan Kupası şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler