SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Çağdaş Bodrumspor Bursaspor İnfo Yatırım’ı 92-78 Mağlup Ederek 5. Sırayı Aldı

23. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası'ndaki 5'incilik maçında, Çağdaş Bodrumspor, Bursaspor İnfo Yatırım'ı 92-78 mağlup etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

TOFAŞ Spor Salonu’nda düzenlenen 23. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası’nın son gününde, Çağdaş Bodrumspor ile Bursaspor İnfo Yatırım arasında heyecan dolu bir mücadele yaşandı.

İlk periyotta Çağdaş Bodrumspor, 28-20’lik skorla öne geçti ve takımlar arasında üstünlük kurmaya başladı. İkinci periyotta da hızını sürdüren Çağdaş Bodrumspor, rakibine savunmada kolay sayı şansı vermedi ve soyunma odasına 49-40 önde girdi.

Üçüncü çeyrekte Bursaspor İnfo Yatırım açılan farkı kapatmak için baskıyı artırsa da final periyoduna Çağdaş Bodrumspor’un 72-51 üstünlüğüyle gidildi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
23. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası'ndaki 5'incilik maçında, Çağdaş Bodrumspor, Bursaspor İnfo Yatırım'ı 92-78 mağlup etti.

Karşılaşmanın son periyodunda oyun üstünlüğünü rakibine kaptırmayan Çağdaş Bodrumspor, sahadan 92-78 galip ayrılarak turnuvayı 5’inci sırada tamamladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler