SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Enes Ünal Üst Üste İkinci Kez Yılın Oyuncusu Seçildi

Yayınlanma:
ABONE OL

Başarılı futbolcu Enes Ünal, İspanyol ekibi Getafe’nin taraftarlarının oylarıyla seçilen ve kulübün ana sponsoru Mahou tarafından verilen ödülü son iki sezon boyunca üst üste kazandı.

Enes Ünal, çocukluğundan bu yana futbol oynadığı her sezon için sadece iyi bir futbolcu ve golcü olmayı hedeflemediğini, ayrıca iyi bir sporcu ve saha içinde, saha dışında iyi bir insan olmayı da amaçladığını vurguladı. Enes, “Bu şekilde olmaya çalışıyorum, gerçek bir sporcu, gerçek bir insan. Hedefe ulaşmak, size huzur ve büyük bir sevinç veriyor” şeklinde konuştu.

Sağ Dizinden Sakatlandı

Geçtiğimiz sezon, takımının gol krallığını 14 gol ve 3 asistle elde eden Enes Ünal, sağ dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle son iki maçta forma giyememiş ve mayıs ayı sonunda ameliyat edilmişti. Yaklaşık 8-9 ay sahalardan uzak kalması beklenen Enes, en kısa sürede iyileşerek futbola geri dönmeyi ve takım arkadaşlarıyla birlikte mücadele etmeyi büyük bir arzuyla beklediğini ifade etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler