SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Erden Timur’dan Son Dakika Açıklaması

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, katıldığı canlı yayında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

A Spor canlı yayınına katılan Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, Galatasaray ve futbol gündemine dair açıklamalarda bulundu.

”ZANİOLO’YA GÜVENİYORUZ”

Adı yasadışı bahis skandalına karışan İtalyan oyuncu Nicolo Zaniolo hakkında yakın zamanda kararın açıklanacağını belirten Timur, ”Zaniolo ve menajeriyle görüştük. Menajerinin dediği, bu tip bir şey yapmadığı. Blackjack vb. şeyler oynadığı. Bunun da 150 bin euro gibi bir cezası var. Zaniolo; düzgün, genç ve heyecanlı birisi. Telefonu ve tableti incelemede. Herhalde yakın zamanda sonuç çıkar. O sonuca göre biz de hareket edeceğiz. Zaniolo’nun beyanına güveniyoruz.” dedi.

”CRİSTİANO RONALDO’YU ALACAKTIK”

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun transferi için nabız yokladıklarını açıklayan Erden Timur, ”Cristiano Ronaldo’ya aracılarla fikrini sormuştuk. İhtimal 1000’de 1 de olsa denemektir. Onun da öyle bir düşüncesinin olmadığını duyduk. Ona kendi gelirlerini üretebileceği bir sistemi iletmiştim. 1-2 gün acaba kafasını karıştırır mıyız diye düşündük ama kendi düşüncemizle kaldık.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Dünya Üçüncüsü Genç Güreşçi Muhammet Ali Zirveye Odaklandı
Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, katıldığı canlı yayında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

”TRANSFER ÇALIMI DİYE BİR ŞEY YOK”

Szymanski, Rashica ve Fred transferleri hakkında konuşan Galatasaray Başkanvekili, ”Szymanski iyi oyuncu dedim. Fred iyi oyuncu dedim. Rashica iyi oyuncu dedim. Transfer çalımı, önemli olmayan bir kavram. Bu, kulüpleri birbirlerine kırdırıyor. Bazen aynı oyunculara talip olabiliyorsunuz. Biz Zaha’yı aldık, bir şey demedim. Demem de. Rakiplerimiz Fred’de, Szymanski’de ve Rashica’da neler dediler. Muhataplarımızdan birini de aradım, ‘Böyle yapmayın’ dedim. Zaniolo’da da yaşadık. X oyuncunun, isim vermeyeyim, tercihi bizdik ama o paraları veremezdik. Harcama limitimiz yoktu.” dedi.

Türk futbolunun kirli ellerden temizlenmesi gerektiğini vurgulayan Timur, ”YouTube kanalları kurulmuş, orada yayınlar… Acayip bir linç kampanyası. Araştırılsın hepsi. Türk futbolunun gelişimi için belli şeylerden ayrışması gerekiyor. Savcılık soruşturma açsın. Tüm yapıları incelesin. Tüm telefon kayıtları incelensin. Gönüllü olarak imza vereceğim. Hodri meydan, varsa yarın yapalım.” ifadelerini kullandı.

Son olarak Premier Lig’in dev ekiplerinden Manchester City’nin de mensup olduğu ‘City Group’ gibi bir ‘Gala Group’ oluşturacaklarını açıklayan Erden Timur, daha fazla oyuncuya daha üst seviyede yer verebilecekleri bir fon oluşturacaklarını açıkladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler