SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Fenerbahçe Arda Güleri Kiralamak İçin Teklif Sundu

Fenerbahçe, eski oyuncusu Arda Güler'i kiralık olarak kadrosuna katmak için harekete geçti. Arda Güler, Real Madrid'e transfer olduktan sonra 4 ay içinde 3 kez sakatlanarak bir türlü forma şansı bulamadı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Real Madrid’in genç futbolcusu Arda Güler, sakatlıklar nedeniyle henüz eflatun-beyazlı formayı giyemeden sarı-lacivertlilerin radarına girdi.

Ara transfer dönemi için Fenerbahçe’nin yaptığı teklif, Real Madrid Başkanı Florentino Perez tarafından şu an için olumlu karşılanmış değil. Ancak kaynaklara göre Perez’in fikri transfer penceresinin kapanmasına kadar değişebilir.

Arda Güler’in sakatlıklarıyla ilgili eski fitness antrenörü Jose Luis San Martin’in açıklamaları ise dikkat çekici. San Martin, “Arda Güler, bu fiziğiyle 1.85’ten uzun ve ortalama 80-85 kiloda, kaslı, çok yüksek fizik gücüne sahip rakiplere karşı mücadele edecekti. Konu ikili mücadeleye gelince rakipleri köpek balığı gibi olacaktı. Arda Güler, sağ dizindeki menisküsü yırttı. Ameliyat olmak zorunda kaldı. Rehabilitasyonu sırasında rektus anterior kasını yırttı. Henüz sona ermeyen ve tam da ilk kez kadroya girdiği sırada yaşadığı yeni kas sakatlığının ardından yeni bir süreç başladı. Real Madrid’in doktor şefi Niko Mihic, Arda Güler’in yaşadığı sakatlıklar sonrası görevden alındı. Arda Güler’e fiziksel yüklemeler sırasında çok büyük hatalar yapılmış.” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Fenerbahçe, eski oyuncusu Arda Güler'i kiralık olarak kadrosuna katmak için harekete geçti. Arda Güler, Real Madrid'e transfer olduktan sonra 4 ay içinde 3 kez sakatlanarak bir türlü forma şansı bulamadı.

Fenerbahçe’nin Arda Güler’i tekrar renklerine katma çabası, futbolseverleri heyecanlandırırken Real Madrid cephesinden gelecek yanıt merakla bekleniyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler