SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç PFDK’ya Sevk Edildi

Fenerbahçe kulübü başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde Sözcü TV'de katıldığı canlı yayında hakemler hakkında yaptığı açıklamalardan sonra PFDK'ya sevk edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ali Koç, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın konuğu olmuştu. Sözcü TV canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı, hakemler hakkında söylediklerinden dolayı PFDK’ya sevk edildi.

2336648.jpg

”Dayak Yiyoruz, Rakibe Kart Çıkmıyor!”

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Fenerbahçe kulübü başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde Sözcü TV'de katıldığı canlı yayında hakemler hakkında yaptığı açıklamalardan sonra PFDK'ya sevk edildi.

Yaptığı açıklamalarda futbolcularına çok kolay sarı kartlar gösterildiğini, rakiplere kolay kolay kart gösterilmediğini söyleyen Fenerbahçe Kulübü Başkanı, kendilerine haksız yere gösterilen kartların önümüzdeki haftalarda oynayacakları maçlarda takımı adına ağır sonuçlar doğurabileceğini söyledi.

”Biz Niye Hakemi Yenmek Zorunda Olalım?”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Avrupa maçlarındaki hakem performanslarından memnun olduklarını dile getirirken Süper Lig’deki hakem performanslarından memnun olmadıklarını söyledi.

Ali Koç: ” Bu kadar çok hatanın olmasına sadece hata diyemezsiniz. Bariz hatalar var. Biz yedinci hafta itibariyle son derece endişeliyiz. Artık Süper Lig’de şampiyonlukların sadece sahadan geçmediğini herkes biliyor.” dedi.

TFF Kararını Açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 4 Ekim 2023 tarihinde katıldığı canlı yayında hakemler ve müsabaka görevlileri hakkındaki açıklamaları ve sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle PFDK’ya sevk edildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler