SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Galatasaray Kulübü’nde Eylül Ayı Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı

Galatasaray Kulübü, Eylül ayı divan kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kemerburgaz'da inşaatı devam eden Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya kulüp üyeleri büyük bir ilgi gösterdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan’ın yönettiği toplantıya Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri, Sportif AŞ yöneticileri, futbol takımının teknik direktörü Okan Buruk, divan kurulu üyeleri ve kulüp üyeleri katıldı.

Bu önemli toplantı, 2024 yılının ilk aylarında Florya’daki tesislerin taşınması öngörülen inşaat halindeki binada düzenlendi.

Yaklaşık 4 saat süren toplantıda başkan Dursun Özbek, 14 aylık görev sürelerindeki faaliyetleri ve devam eden projelerle ilgili bilgi verdi. Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur da futbol şubesinin çalışmalarıyla ilgili sunum gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Galatasaray Kulübü, Eylül ayı divan kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kemerburgaz'da inşaatı devam eden Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya kulüp üyeleri büyük bir ilgi gösterdi.

Konuşmaların ardından kürsüye gelen başkan Dursun Özbek, camiada birlik ve beraberliği önemine vurgu yaptı.

Üyeler arasında zaman zaman yaşanan ufak gerginliklere değinen Özbek, şunları söyledi:

“Buradaki konuşmaların çok dikkatli yapılması, özellikle ticari konularda verilecek bilgilerin çok seviyeli olmasına fayda var. Bir koro şeklinde hücum var. Karşımızda bir koalisyon var. Birisi bir yerden saldırıyor, ötekisi ona yol gösteriyor, ötekisi öteki taraftan saldırıyor. Dillerinde Galatasaray’dan başka bir şey yok. Biz bu kesimle, bu koalisyonla mücadele ederiz. Vız gelir, tırıs giderler. Bu yapılan kavganın, mücadelenin içinde ne olur bizim arkamızda durun. Biz hepimizin kavgasını veriyoruz. Yönetimime, şahsıma gösterdiğiniz destekten sonra teşekkür ediyorum.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler