SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Galatasaray’dan Icardi Transferi İçin Resmi Açıklama Geldi

Yayınlanma:
ABONE OL

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, fikstür çekimi sonrasında Mauro Icardi transferiyle ilgili resmi bir açıklama yaptı. Metin Öztürk, futbolcunun transferi ile ilgili konuşurken eşinin sağlığının öncelikli olduğunu vurguladı. 

Metin Öztürk, Mauro Icardi’nin geçtiğimiz sezon Galatasaray’a büyük katkı sağladığını belirtti. Başkan, teknik direktör Okan Buruk ve Erden Timur gibi isimlerin büyük bir çaba sarf ettiğini ifade etti. Metin Öztürk, Icardi’nin de Galatasaray’da olmak istediğini aktardı. Ancak şu anda futbolcunun eşinin sağlık sorunları olduğunu ve bu nedenle önceliklerinin eşinin sağlığı olduğunu dile getirdi. 

Transfer konusunda herkesin kalbinin aynı yönde attığını belirten Metin Öztürk, en kısa sürede Mauro Icardi’nin eşinin sağlığına kavuşmasını umduklarını söyledi. Bu süreçte futbolcunun transferi ve Galatasaray’a yapacağı katkıdan daha önemli olanın eşinin sağlığı olduğunu vurguladı. 

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler