SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Hamit Altıntop’tan Açıklama Geldi: Karşılığını Almak Gurur Verici

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, EURO 2032 kararı sonrası gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

UEFA’nın bugün aldığı kararla birlikte EURO 2032’ye Türkiye ve İtalya’nın ev sahipliği yapacağı açıklanmıştı.

Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Altıntop, EURO 2032’de Türkiye’nin ev sahipliği yapacak olmasını değerlendirdi.

hamit-altintop-aa-1976271.jpg

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, EURO 2032 kararı sonrası gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Bu güzel haberden dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Altıntop, ”Euro 2024 heyecanı yaşadığımız bugünlerde EURO 2032’ye İtalya ile birlikte futbolu seven iki ülke olarak ev sahipliği yapacağımızı öğrenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülke olarak futbola, spora yaptığımız yatırımların ve katkıların karşılığını almak çok gurur verici. 2032 Avrupa Şampiyonası ev sahipliği haberinin şimdiden genç futbolcu kardeşlerimizin hayallerini süslemeye başladığına eminim. Hepimize motivasyon olan bu güzel haber için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Türkiye ve İtalya yaptıkları ortaklık anlaşmasıyla birlikte EURO 2032’ye birlikte ev sahipliği yapacaklar.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler