SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Hırvatistan Teknik Direktörü Dalic, Türkiye Maçı Hakkında Konuştu

Hırvatistan Milli Futbol Takımı teknik direktörü Zlatko Dalic, Avrupa Şampiyonası elemelerinde A Milli Futbol Takımı ile yapacakları maç hakkında açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

A Milli Futbol Takımı,12 Ekim Perşembe günü Hırvatistan ile karşılaşacak. Karşılaşma öncesinde Hırvatistan teknik direktörü Zlatko Dalic basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Dalic,12 Ekim’de Osijek’te Türkiye, 15 Ekim’de de deplasmanda Galler ile yapacakları maçlara ilişkin değerlendirmede bulundu.

1865494.jpeg

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı
Hırvatistan Milli Futbol Takımı teknik direktörü Zlatko Dalic, Avrupa Şampiyonası elemelerinde A Milli Futbol Takımı ile yapacakları maç hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkiye ile yapacakları maç sonunda puanı alan taraf olmak istediklerini belirten Hırvat teknik adam, ”Taraftarlarla dolu bir stat, muhteşem bir atmosfer ve destek olacak. Türkiye maçında üst seviyede bir oyun sergilemeli ve bizim için önemli olacak puanı almalıyız” dedi.

Türkiye ile daha önce birçok maçta karşılaştıklarını belirten Dalic, “Yeni bir teknik direktörleri var. Muhtemelen de yeni istekleri olacak. Biz iyi bir oyun sergiliyoruz ve umuyorum bunu Osijek’te devam ettiririz. Zira Osijek’teki karşılaşma kilit öneme sahip. Bu maçtan alacağımız 3 puan bizi hedefimize daha da yakınlaştıracak” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler