SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Karabağlar’da yaz spor okulları doludizgin

İzmir'in Karabağlar ilçesinde Belediye Lideri Muhittin Selvitopu yaz spor okullarını ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Yayınlanma:
ABONE OL

İZMİR (İGFA) – Karabağlar Belediyesi, 15 spor merkezi 12 branşta düzenlediği yaz spor okulları büyük ilgi görüyor. Çocukların yaz tatillerini en düzgün halde değerlendirmeyi amaçladığı yaz spor okullarına bu yıl iştirak sayısı 2 bin 300 şahsa ulaştı. Lider Selvitopu, okulları ziyaret ederek çocuklarla bir ortaya geldi.

Okulların tatile girmesiyle birlikte Karabağlar’da bulunan çocuklar yaz spor okullarına akın etti. 07-15 yaş aralığı çocuklar futbol, basketbol, voleybol, tenis, taekwondo, karate, 10-15 yaş aralığı bocce, güreş, halk oyunları, 05-09 yaş aralığı jimnastik kurslarına giderken; yetişkinlere yönelik aerobik, zumba ve tenis kursları da yaz spor okullarında devam ediyor.

Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu sabah saatlerinde futbol ve akabinde da voleybol kurslarına devam eden öğrencileri ziyaret edip, onlara muvaffakiyet diledi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
İzmir'in Karabağlar ilçesinde Belediye Lideri Muhittin Selvitopu yaz spor okullarını ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Sevgi Mahallesi’nde çocuklar tarafından “En büyük lider bizim başkan!” sloganıyla karşılanan Lider Selvitopu, idmana katıldı ve penaltı vuruşuyla da çocuklardan alkış aldı. Selvitopu daha sonra İhsan Alyanak Spor Salonu’na giderek voleybolcularla bir ortaya geldi ve onlarla günün anısına fotoğraf çektirdi.

Alanlarında uzman spor hocaları tarafından haftanın 5 günü belirlenen saatlerde ve tesislerde eğitim alan öğrenciler, okul dışında da yeni arkadaşlarla tanışmaktan keyifli olduklarını söz ederken, Karabağlar Belediyesi Spor Müdürlüğü yetkilileri de kümelerin müsaitlik durumuna nazaran kayıtların devam ettiklerini lisana getirdiler.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler