SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Keşan İdmanyurdu’nun yeni hocası belirli oldu

Edirne Harika Amatör Lig’de gayret eden Keşan İdmanyurdu yeni dönem için Teknik Yönetici olarak Sırrı Kalın ile anlaştı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA)- Keşan İdmanyurdu Kulüp Lideri Taner Karatepe, yaptıkları görüşmede Sırrı Kalın ile anlaştıklarını ve yeni dönem için mukavele imzaladıklarını belirtti.

Keşan İdmanyurdu ile anlaşan Teknik Yönetici Sırrı Kalın, 1954 İstanbul doğumlu olup, Tokatspor ve Sarıyer’de profesyonel olarak futbol oynadı.

Kalın, Profesyonel Lig’de Gönenspor’da vazife yaparken, amatör liglerde de Çayırbaşı, Zekeriyaköy, Kilyos kadrolarını çalıştırırken, Gönen Tayfunspor ile 1.Amatör ig’de şampiyonluk yaşadı.

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası’nda Yarı Final İkinci Maçlarının Programı Belli Oldu
Edirne Harika Amatör Lig’de gayret eden Keşan İdmanyurdu yeni dönem için Teknik Yönetici olarak Sırrı Kalın ile anlaştı.

Kalın ayrıyeten bir periyot Beşiktaş altyapısında da vazife yaptı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler