SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

LastikPark Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin Sponsoru

LastikPark, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile imzaladığı anlaşmayla Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin resmi sponsoru oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

LastikPark, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile imzaladığı anlaşmayla Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsoru oldu.

İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen imza törenine TBF Başkan Vekili Ömer Onan, Tatko Lastik Genel Müdürü Vedat Özçelik, TBF Yönetim Kurulu üyeleri ve LastikPark yöneticileri katıldı.

TBF Başkan Vekili Onan, Türk lastik sektörünün lider isimlerinden olan LastikPark ile bu anlaşmayı yapmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade etti. Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsoru olarak işbirliklerinin başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
LastikPark, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile imzaladığı anlaşmayla Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin resmi sponsoru oldu.

“LastikPark önümüzdeki sezon Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsoru olarak gücümüze güç katacak. Türk basketboluna destekleri için Tatko Lastik Genel Müdürü Vedat Özçelik’e teşekkür ediyorum. Birbirinden güçlü markalarımızın desteğiyle ilerlemek ligimize değer katıyor. Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Avrupa’nın en başarılı takımlarının mücadelesine sahne oluyor. Ligde geçtiğimiz sezon birbirinden keyifli karşılaşmalar izledik. Bu sezon da hiç kuşkusuz rekabet seviyesi en üst düzeyde olacak. LastikPark ile iş birliğimizin hayırlı olmasını diliyorum.”

“Spora ve sporcuya değer katacak çalışmalara devam edeceğiz”

Tatko Lastik Genel Müdürü Vedat Özçelik de Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin destekçileri arasında yer alacak olmaktan mutluluk duyduklarını aktardı.

Özçelik, Türkiye’nin en büyük çok markalı lastik perakende zinciri LastikPark olarak, spora ve sporcuya değer katacak çalışmalara devam ettiklerini vurgulayarak, şu değerlendirmede bulundu:

“Bu doğrultuda Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türk basketboluna katkı sağlayacak önemli bir iş birliğine imza attık. LastikPark olarak bugüne dek iş birliği yaptığımız global lastik markalarıyla 81 il, 500 noktada araç kullanıcılarının yol heyecanına ortak olduk. Şimdi ise bu heyecanı basketbol sahalarına taşıyoruz. Yeni sezonda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsorları arasında yer almaktan ve lig serüvenine ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen lastik mağazacılığı markası olma hedefimizin yanı sıra sosyal fayda sağlayacak farklı alanlarda da tüketicilerimizle buluşmaya devam edeceğiz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler