SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Malatya Melissa Vargas’a Onur Belgesi Verdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Avrupa ve Milletler Ligi şampiyonluğundaki başarılı performansıyla öne çıkan Küba asıllı oyuncu Melissa Vargas'a onur belgesi verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın da katılımıyla gerçekleşen törende, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Vargas’ı Malatya’da ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade etti.

Coşkuyla Karşılandı

Vargas, Malatya’daki imza gününde genç hayranları tarafından coşkuyla karşılandı. Türk vatandaşlığına geçiş sürecinden sonra sık sık Malatyalı olduğunu ifade eden Vargas, “Burada olduğum için çok mutluyum. Bana yaşattığınız bu mutluluk için, beni bu kadar sıcak karşıladığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Umuyorum ki Malatya, güzel şehrimiz çok çabuk bir şekilde eski güzelliğine kavuşur, yaralarını sarar. Biz hepimiz bir aileyiz, hepimiz birlikteyiz ve burada Malatya için bir aradayız” şeklinde konuştu.

malatyaya-gitti.jpg

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Malatya Büyükşehir Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Avrupa ve Milletler Ligi şampiyonluğundaki başarılı performansıyla öne çıkan Küba asıllı oyuncu Melissa Vargas'a onur belgesi verdi.

Üstündağ: “Melissa Artık Bizim Bir Evladımız”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Vargas’ın Malatyalı kimliğiyle gurur duyduklarını belirterek, “Melissa artık bizim bir evladımız. Bugün sizlerle kucaklaşmak için buradayız. Bende Federasyon Başkanı olarak daha önce size söz vermiştim ve yerine getirdim” dedi. Vargas’a verilen onur belgesi, Malatya’da sporseverler tarafından coşkuyla karşılandı.

malatyaya-gitti2.jpg

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler