SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Melissa Vargas Çin’e Transfer Oldu

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın ve Fenerbahçe'nin gözde oyuncusu Melissa Vargas, Çin'in Tianjin Bohai Bank takımına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Melissa Vargas’ın menajerlik şirketi SB Community, Vargas’ın Çin ekibine katıldığını duyurdu.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndaki muhteşem performansı ile Türk halkının gönlünde taht kuran Melissa Vargas, Çin’in Tianjin Bohai Bank takımına transfer oldu.

Vargas’ın menajerlik firması SB Community, “Melissa Vargas, 2025/2026 sezonu sonuna kadar Çin ekibi Tianjin Bohai Bank’ın formasını giyecek.” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Union Saint-Gilloise Maçının Hazırlıklarına Başladı
A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın ve Fenerbahçe'nin gözde oyuncusu Melissa Vargas, Çin'in Tianjin Bohai Bank takımına katıldı.

TRANSFERDEN MEMNUN

Çin’e transfer olması hakkında konuşan Vargas, “İnsanların bu kadar dostane ve yardımsever olduğu bir takımda oynamaktan ve bu harika ortamda bulunmaktan dolayı mutluyum” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler