SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Murat Ülker’den Fenerbahçe’ye Dudak Uçuklatan Bağış

Yayınlanma:
ABONE OL

Fenerbahçe başkanlığı için adı sıkça geçen iş dünyasının önde gelen isimlerinden Murat Ülker, kulübe yaptığı bağış miktarını ve başkanlık için aday olmayacağını açıkladı.

İş insanı Murat Ülker, bir YouTube kanalındaki programa konuk oldu. Sunucunun kendisine yönelttiği “Bugüne kadar Fenerbahçe’ye ne kadar maddi destekte bulundunuz?” sorusuna “Fenerbahçe’ye yarım milyar dolarlık bir destekte bulundum. Bu miktarı kulübümüz hak ediyor” şeklinde konuştu.

Başkanlık konusunda kendisine yöneltilen bir soruya “Çocuklarınız ileride Fenerbahçe’nin yöneticisi veya başkanı olmak ister misiniz?’ cevap veren Ülker, “Fenerbahçe’nin zaten bir başkanı var. Bu görevin, futbolu anlayan kişiler tarafından yerine getirilmesi gerekir. Futbol hakkındaki düşüncelerimi sorarsanız, ben futbolun biraz yavaş olduğunu düşünüyorum. Basketbol gibi daha hızlı olması gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler