SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Okan Buruk Icardi’nin Geleceği Hakkında Açıklama Yaptı

Yayınlanma:
ABONE OL

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Arjantinli golcü Mauro Icardi’nin transferiyle ilgili son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. Okan Buruk, Mauro Icardi’nin geleceğinin önümüzdeki hafta içerisinde daha net bir şekilde belirlenebileceğini ifade etti. 

Yaptığı açıklamada, önceki beyanlarının yanlış anlaşıldığını vurgulayan Okan Buruk, “Aslında pazartesi günü kesin bir açıklama yapmadım. Icardi’nin durumu, önümüzdeki hafta içerisinde daha netlik kazanacak. Kendisi ailevi bir problem yaşadı ve bu durum transfer sürecinin biraz daha zaman almasına neden olabilir. İnşallah en kısa sürede sorunlarını çözer ve takımımıza katılır. Ancak bazen ailevi meseleler bu tür süreçlerin önüne geçebiliyor.” şeklinde konuştu. 

Okan Buruk ayrıca, Galatasaray’ın diğer transfer çalışmalarının da devam ettiğini ve Milot Rashica, Halil Dervişoğlu ve Angelino gibi oyuncularla görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. 

Başarılı teknik direktör Okan Buruk, “Transfer faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mauro Icardi’ye öncelik verdik. Milot Rashica ile görüşmelerimiz devam ediyor. Halil Dervişoğlu ve Angelino da takımımıza önemli katkılar sağlayacak. Angelino ve Halil’i en iyi şekilde hazır hale getireceğiz.” şeklinde konuştu. 

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler