SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Rıza Çalımbay’dan Çarpıcı Montella Yorumu

Efsane teknik direktör Rıza Çalımbay, milli takımın performansı hakkın da konuştu. Montella için acele edilmemeli dedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türk futbol tarihinin efsane kaptanlarından ve teknik direktörlerinden olan Rıza Çalımbay, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

A Milli Takım yeni teknik direktörü Montella hakkında da görüş belirten efsane teknik adam, EURO 2024’e gitmenin garantilenmesi hakkında da konuştu.

Yayıncı kuruluşa konuşan Çalımbay,“Montella’ya iki maçla karar verilmez. O gruptan çıkabilecek bir takımımız vardı. Eskiden A Milli Takım’a Türkiye’den çok oyuncu alınırdı. Şimdi Avrupa’dan daha çok alınıyor. Hırvatistan eski Hırvatistan değil. Güzel bir zamanda yakaladık ve iyi bir şekilde değerlendirdik. Letonya zaten bizim seviyemizde değil. Teknik direktörlük görevi için benim de adım geçti ancak kısmet Montella’nınmış. İnşallah A Milli Takım her zaman başarılı olur.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler