SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Süper Kupa Maçının Oynanacağı Stat Havadan Görüntülendi

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçının oynanacağı 11 Nisan Stadı havadan görüntülendi. Star görüntülerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yayınlanma:
ABONE OL

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki 2023 Turkcell Süper Kupa maçının 7 Nisan’da kentte oynanacak olması, Şanlıurfalıları heyecanlandırdı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin tarihi ve kültürel mirasıyla ünlü şehri, Türk futboluna damgasını vuracak bir mücadeleye tanık olmaya hazırlanıyor.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) kararıyla Galatasaray ile Fenerbahçe’nin kozlarını paylaşacağı Süper Kupa’nın final heyecanı, 7 Nisan Pazar günü saat 21.00’de Şanlıurfa’da yaşanacak.
Kent, 2010’da Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan Türkiye Kupası final maçına da ev sahipliği yapmıştı.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçının oynanacağı 11 Nisan Stadı havadan görüntülendi. Star görüntülerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler