SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

TFF Yetkilileri İsviçre’de! EURO 2032 Kararı

EURO 2032'ye ev sahipliği yapmak için İtalya Futbol Federasyonu'yla ortaklığını açıklayan TFF yetkilileri, sunum için İsviçre'ye gitti.

Yayınlanma:
ABONE OL

TFF tarafından daha önceden yapılan açıklamada, turnuvanın ev sahipliğini yapmak için İtalya Futbol Federasyonu’yla yapılan ortaklık açıklanmıştı.

İstanbul’dan Cenevre’ye uçan heyette, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF Başkan Vekili ve FIFA, UEFA İlişkileri ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Eröğüt, TFF Onursal Başkanı ve UEFA Yönetim Kurul eski üyesi Şenes Erzik ve TFF yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

fbl-euro-2020-uefa-health-virus-768x512-jpg.webp

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
EURO 2032'ye ev sahipliği yapmak için İtalya Futbol Federasyonu'yla ortaklığını açıklayan TFF yetkilileri, sunum için İsviçre'ye gitti.

TFF heyeti, bu akşam TSİ 18.00’de İsviçre’nin Nyon kentinde İtalya Futbol Federasyonu yetkilileriyle bir araya gelerek son detayları görüşecek. 10 Ekim Salı günü UEFA yönetim kuruluna sunum yapacak olan federasyon yetkilileri, çıkacak kararı bekleyecek.

UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı gündeme dair açıklamalarda bulundu.

”Türkiye ve İtalya Ortaklığından Başka Aday Olmayacak”

Yardımcı, “EURO 2032’ye ev sahipliği adaylığı için son başvuru tarihi geçen sene sonunda bitti. Bu nedenle EURO 2032 için Türkiye ve İtalya ortaklığından başka aday olmayacak. Türkiye ve İtalya’nın ev sahipliğindeki turnuva en güzel Avrupa Şampiyonası olacaktır. Harika bir organizasyon olacağına inanıyorum” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler