SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Türkiye Kadın Millî Voleybol Takımı Oyuncularının Figürleri Satışa Sunuldu

Voleybol A Milli Takımlar ana sponsorlarından Vestel, kadın voleyboluna destek amacıyla, Türkiye Kadın Millî Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem, Ebrar Karakurt, Hande Baladın ve Zehra Güneş’in figürlerini hazırlattı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Vestel açıklamasına göre, şirket mağazaları ve internet üzerinden satılan figürlerden elde edilecek gelir, Vestel’in voleybola uzun yıllardır sürdürdüğü desteklere katkı sunma amacıyla kullanılacak. Toplam 20 bin adet üretilen figürlerin satışından elde edilecek gelir, Türkiye’de voleybolun önde gelen destekçilerinden Vestel’in spora katkı çalışmalarında kullanılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu, Türkiye’de ve dünyada voleybolun daha görünür hale gelmesi için 2016’dan bu yana hayata geçirdikleri projelere bir yenisini daha eklemenin heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirtti.

Uylukçuoğlu, proje kapsamında Türkiye Kadın Millî Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem, Ebrar Karakurt, Hande Baladın ve Zehra Güneş’in beşer bin adet figürünün hazırlandığını, bu figürlerin Vestel mağazalarında ve internet kanallarında satışa sunulduğunu belirtti.

İLGİLİ HABER Kasımpaşa Süper Lig’de Yarın EMS Yapı Sivasspor’u Ağırlayacak
Voleybol A Milli Takımlar ana sponsorlarından Vestel, kadın voleyboluna destek amacıyla, Türkiye Kadın Millî Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem, Ebrar Karakurt, Hande Baladın ve Zehra Güneş’in figürlerini hazırlattı.

Elde edilen gelirin tamamının, yine voleybola destek çalışmalarında kullanılacağını vurgulayan Uylukçuoğlu, şunları kaydetti:

“Spor, toplumsal gelişim ve ilerleme açısından büyük öneme sahip, ayrıca toplumlarda birleştirici güce sahip olan yegâne alanlardan biri. Bu bilinç ve farkındalıkla çeyrek asırdır sporu destekleyen bir marka olduk. Bu kapsamda voleybolun, özellikle de kadın voleybolunun bizim için ayrı bir yeri var.

Cumhuriyet tarihinin en önemli kadın hareketlerinden biri olarak gördüğümüz kadın voleybolunun hak ettiği noktaya ulaşması için yıllardır çeşitli kanallardan desteğimizi sürdürüyoruz. Gençlere örnek olan, Türk kadınının gücünü tüm dünyaya gösteren, ‘Filenin Sultanları’nın topluma rol model olmasına ve dünya çapında bir markaya dönüşmesine vesile olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

Uylukçuoğlu, “Filenin Sultanları” ile Vestel arasındaki sarsılmaz bağın bir nişanesi olarak hazırlanan figürlerle yıllardır topluma örnek olan kadın millilerin daha fazla göz önünde olmalarına ve daha çok gence ilham vererek, toplumda rol model olmalarına destek vermeyi amaçladıklarını kaydetti.

Uylukçuoğlu, “Vestel olarak, bundan sonra da başta voleybol olmak üzere Türk sporunun farklı dallarını desteklemeyi sürdüreceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler